disells.com'a HOŞGELDİNİZ

 

Doğrudan Satış İşinde profesyonelliğe ilk adımı atmaya hazır olun!

Türkiye'de ilki gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Amacı sadece Doğrudan Satış sektörü olarak faaliyet hayatına başlayan disells.com Doğrudan Satış işini tüm yönleriyle tüm seviyelerde inceleyerek, yaklaşık bir yıl süren ar-ge çalışmalarımız sonucunda başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye eğitimler, kazancınızı sürekli artırmaya yönelik eğitim modeli geliştirmiştir. Belirlenen eğitimler için Dünya'da ve Türkiye'de faaliyet gösteren Doğrudan Satış şirketleri incelenmiş  en doğru ve en faydalı eğitim içerikleri oluşturulmuştur.

Disells.com olarak, doğrudan satış işi ile kendisine ek kazanç sağlanmak isteyen maaşlı çalışanlar ile doğrudan satış işini tamamen kazanç unsuru olarak gören herkes www.disells.com dan destek alarak profesyonel olarak işini dilediği gibi yönetebilecekler.

  • 60 ana konuda, 150 den fazla içerik
  • Kurumsal, bireysel ve doğrudan satış ekiplerine özel eğitimler
  • Doğrudan Satış işi yapan direktör ve liderlere göre hazırlanabilecek “özel tasarım” eğtimleri…
  • Ekiplerinize özel “Doğrudan Satış” danışmanlığı
  • Ekiplerinize özel yerinde eğitimler
  • Türkiye’nin alanında en önemli isimleri

Kendinizin ve ekibinizin eğitim ihtiyaçlarını görüşmek ve belirlemek için, uzmanlarımızla dilediğiniz an görüşebilirsiniz. Belirli zamanlarda yapacağımız yeniliklerden, indirimlerden haberdar olmak için elektronik posta gönderilerimiz dışında, sizler de www.disells.com u takip ederek güncel eğitim programlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Belirttiğimiz konularda eğitimler düzenleyen kuruluşumuz, girişimcilerin, temsilcilerin, danışmanların  liderlerin, direktörlerin, yöneticilerin ve çalışanların gelişimine katkı sağlarken, aynı zamanda özel olarak ihtiyaç duyulan teknik konulara ilişkin uzman kadrosu ile sürekli yanınızda olacak.

 

Doğrudan Satış İşinde EĞİTİM, kazanç ve kariyer süreçlerinin en önemli aşamasıdır.

Eğitim Alı, Tekrar Edin, Takip Edin ve daha çok KAZANIN!

Disells.com Ekibi